5de leerjaar

Natuurbeheer: de jeneverbes

Vandaag een heerlijk weertje om buiten te zijn en de natuur te helpen! Samen met Liselotte en Hugo van Natuurpunt hebben de kinderen het Heiderbos "jeneverbesvriendelijk" gemaakt. As is de enige plek in Limburg waar de jeneverbes groeit. Met onze school hebben we de jeneverbes geadopteerd. Daardoor zijn we als peter ook verantwoordelijk voor onze eigen Heiderbos.

Eerst hebben we de kleine dennen handmatig verwijderd, daarna zijn we de vogelkers met snoeitang en zaag te lijf gegaan.

Dit verdiende dan ook een heerlijke chocomelk of watertje!

Info van de maand

Nog op zoek naar een leuke toffe warme school voor uw kind?

Wil je onze schoolsfeer opsnuiven.

Loop tijdens een gewone schooldag binnen of maak een afspraak: 089/65 71 76

 

Schoollinks  

Bingel