5de leerjaar

Wij helpen de natuur! 2016-2017

Natuurbeheerswerken:”Wij helpen de natuur!”

Op dinsdag 28 maart in de voormiddag leerden we over de veranderingen in onze “natuurlijke”omgeving. Dit gebeurde met het eekhoorntjesspel en help-de-de-dieren-trefbal. Sommige ogen gingen groot open toen ze zagen welke invloeden de mens hierop had en heeft!

Met deze informatie vertrokken het 5de en 6de leerjaar met de regenlaarzen richting het Heiderbos om met Natuurpunt onze jeneverbes te helpen. Samen met de boswachter, Natuurpunt en de vrijwilligers vonden we een plekje waar we konden starten.
Aangezien onze school peter is van het Heiderbos hielpen onze kinderen met plezier de kleine dennen te verwijderen. Met zaag, tang en onze eigen handen verdwenen zo grote en kleine naaldbomen op een hoop. Dit verdiende dan ook een lekkere koude chocomelk of heerlijk fris watertje van Natuurpunt.

Bedankt voor jullie inzet kinderen! Vooral de harde werkers!

 

 

 

Meer foto’s: zie facebook

Info van de maand

Nog op zoek naar een leuke toffe warme school voor uw kind?

Wil je onze schoolsfeer opsnuiven.

Loop tijdens een gewone schooldag binnen of maak een afspraak: 089/65 71 76

 

November

 

6/11 : 2k : Brandweerbezoek

          1lj: bezoek containerpark

8/11 : 3+4 : trefbal tegen de Asserse scholen

9/11 : 3k : bezoek speelgoedwinkel

10/11: 1k: bezoek plaatselijke supermakt

16/11: 5+6 : Bezoek Het belang van Limburg

17/11 : 5+6 Mosproject

20/11 : DAG VAN DE LEERLING: projectdag rond de rechten van het kind

23/11: 2k : Bezoek aan Ziekenhuis Maaseik

27/11: 2lj: Toneel

30/11 : RAPPORT en Oudercontact voor lagere school

 

 

December

 

4/12 : Sint op bezoek

11/12: 1k: Openklasdag

           5+6 : start examens

20/12 : Kerstmarkt

22/12: Film

 

Schoollinks