1ste leerjaar

Bezoek aan het containerpark van Bosdel (1ste leerjaar)

Als inleiding op het klasthema 'AFVAL' gingen de leerlingen van het eerste leerjaar en meester Bart op leeruitstap naar het containerpark van Bosdel ( Genk)

Daar werden we opgewacht door onze gids Rita. Zij nam ons mee op studietocht doorheen het bos van immens grote containers.

We leerden dat we niet alle afval zomaar samen mogen gooien maar dat we afval moeten sorteren of nog beter .... zoveel mogelijk voorkomen.Dit kunnen we onderandere doen door water mee te brengen in een hervulbare drinkbus, onze boterhammen in een brooddoos te stoppen, ...

Kortom, we zijn dus al goed bezig in onze MOS- school !

 

De fracties GFT, PMD, KGA (klein gevaarlijk afval) , PAPIER/KARTON, GLAS gaan we zeker moeten onthouden ! Dit zijn immers de meest voorkomende afvalsoorten in onze school en thuis. Tijdens de volgende 2 weken gaan we in de klas heel veel oefenen op het sorteren van afval.

 

Meer foto's vinden jullie op onze facebookpagina.

 

Info van de maand

Nog op zoek naar een leuke toffe warme school voor uw kind?

Wil je onze schoolsfeer opsnuiven.

Loop tijdens een gewone schooldag binnen of maak een afspraak: 089/65 71 76

 

Schoollinks  

Bingel